مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بررسی ویژگی برنامه نویس خوب

توان
مدیریت شکست هنگامی در زمینه برنامه نویس عالی سخن می‌زنیم یعنی بایستی اقتدار و توانایی مدیریت شکست را داشته باشد . برنامه نویسان بندرت موارد صحیح را در او‌لین امتحان می‌فهمند و در واقع از ناکامی می باشد که به اعتقادوباور میرسند . این حیاتی میباشد که برنامه نویسان خطاها و اشکالات خود را بیابند آنان را ببینند و باخت را آرم ای برای چالشی سریع در لحاظ بگیرد . برنامه نویس بایستی بتواند ناکامی را مدیریت نماید و در فیس لزوم عمل را دوباره شروع نماید . متاسفانه افرادی که در اولِ یادگیری و آموزش برنامه نویسی هستند با اولی ناکامی کلا برنامه نویسی را کنار میذارند و این حقیقتا ناراحت کننده می باشد .

طراحی سایت در مشهد

۱۵-
روحیه فعالیت تیمی درصورتی که قصد اینو دارید که در تیم ای کار فرمائید مسلما حتما می بایست روحیه عمل تیمی داشته باشید و باید مبانی اولیه عمل تیمی رو یاد بگیرید تا در ادامه راه دچار ایراد نشوید . این نکته رو هم فراموش نکنیم که برنامه نویس بایستی توان فعالیت با یوزرها کسب وکار، بازاریابی و پرسنل فروش و همیاران را داشته باشد . این مسئله نیز در ادامه راه و روش یاد می گیرید کافیه مقدار در موضوع آن مطالعه داشته باشید .

۱۶-
رغبت به تحقیق گویش برنامه‌نویسی صرفا گزیده از این کار هست . تولید کننده و گرداننده‌ی یک کمپانی بایستی در مسئله صنعت های ویژه کسب دانش نماید تا بتواند برنامه‌هایی پباده سازی نماید که برای کارمندان و مشتریانش اثرگذار باشند .

۱۷-
اهمیت به زمان آخری پروژه بسیاری از برنامه نویسان پروسه پروژه های خود را براساس بازه اتمام پروژه برنامه ریزی می کنند . برای مدیران دارای اهمیت هست که مناسب ترین برهه زمانی برای برنامه نویسی یک نرم افزار تازه یا تعمیر آن را بدانند، برنامه نویسان هم بایستی به بازه زمانی نهایی پروژه اهمیت دهند . این هم دارای اهمیت است که یک درخواست کننده زمانی برای نقطه پایان پروزه اختصاص دهد و آن را انتخاب کند .

۱۸-
امکان ارائه شاید این آیتم نیز تعجب برانگیز باشد ولی یک برنامه نویس خوب می بایست قابلیت و امکان ارائه داشته باشد . احتمال دارد شما بخواهید پروژه رو جایی ارائه دهید یا آن را به مشتری نشان دهید بایستی بتوانید به بهترین صورت ممکن آن را ارائه دهید . بارها چشم ام برنامه نویس های خوب و فوق العاده در زمینه کدنویسی که ضعف ارائه شدید داشته اند . سعی فرمایید در ادامه که برنامه نویس خوبی شدید روی این موضوع تمرکز بیشتری داشته باشید .

۱۹-
تطبیق با محفظه کار برخی از برنامه نویسان برای تمرکز نیاز به خموشی بدون نقص دارند، در حالی که سایر افراد در هرج و مرج پرورش می‌کنند . عادتهای شخصی کارمند بخش مهمی از منفعت وری کار می باشد . درصورتی که برنامه نویس بتواند خودش را با محیط عمل تطبیق دهد واقعا بضاعت و توان بالایی دارد .

۲۰-
مهارت حل مشکل یکی دیگر از خصوصیت های یک برنامه نویس خوب داشتن مهارت حل نقص‌ می باشد در شرای برنامه نویس این مهارت رو نداشته باشد با روبرو شدن با اولین ایراد کلا کنار می‌کشد یا این که کلا پروژه رو کنار می گذارد . برنامه نویس عالی می تواند برای هر خلل یک رویکرد حل درست پیدا نماید . این مهارت را بایستی روز به روز در خود تقویت کند .

نتیجه
گیری: در این مقاله ۲۰ ویژگی کلیدی برای یک برنامه نویس عالی رو مورد تحلیل قرار دادیم که هر کدام می تواند شرایط برنامه نویس از نظر جایگاهی و حقوقی تغییر و تحول دهد . در این لیست می توانستیم گزینه های دیگری رو نیز قرار دهیم البته به نظرم این ۲۰ قضیه جز موارد اساسی می‌باشند . عملکرد نمائید در طول یادگیری روی این موردها هم تمرکز داشته باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)