مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تنظیمات حساس قابل انعطاف افزار SQL Server Management Studio

حال که به نصیب تنظیمات حساس قابل انعطاف افزار SQL Server Management Studio دسترسی پیدا کردید، می توانید تغییرات قضیه نظر خود را در برنامه اعمال فرمائید . در ادامه به بعضی از پیکربندی اثرگذار و کاربردی مو جود اشاره خوا‌هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد

برخی
از تنظیمات کاربردی و مفید در قابل انعطاف افزار SQL Server Management Studio المان‌ها و پیکربندی بخش اعظمی را می بضاعت از روش جعبه تنظیمات Option تغییر تحول داد . مورد ها پیش رو بعضی از پیکربندی لازم‌، جهت دلپذیرتر نمودن فرایند کد نویسی را ارایه می نماید .

فونت
و رنگ در صورتیکه فونت ها و رنگ ها مسئله پسند شما نیست، به راحتی میتوانید همگی آن ها را از شیوه قسمت Option و با تعیین گزینه Fonts and Colors به شرایط دلخواه تغییر و تحول دهید .

شما قادرید تا مشخصه‌های مختلفی را در موضوع طریق نمایش متن ها در Management Studio از روش این قسمت تغییر تحول دهید .

۱ – در این نصیب می توانید، چکیده از Management Studio را که قصد تغییر متون نمایش داده گردیده در آن دارید را تغییر‌و تحول دهید . برای مثال نصیب Text Editor به تیتر بخشی که کدهای دیتابیس در آن متن می‌شوند، بیشترین کاربرد را بین سایرین داراست .

۲ – انتخاب‌های دسترسی در این قسمت، بسته به گزینه تعیین گردیده در بخش شماره (۱) گوناگون است، در این نصیب می توانید دسته نوشته قضیه نظر برای اعمال تغییرات را معلوم نمائید .

۳ – در این قسمت می‌توانید فونت دلخواه خود را انتخاب کنید . شما چه بسا می‌توانید برای تالیف کوئری‌های خویش از فونت Comic Sans هم استعمال کنید، گرچه با اینکار به صورت مستمر از SQL Query Writers Guild تحریم خواهید شد .

۴ – از نحوه این نصیب می‌توانید سایز متون را تغییر‌و تحول دهید . لازم به ذکر هست که سایز متون به صورت پیش فرض به مراتب کوچک و غیر قابل قرائت است، که در این نصیب میتوانید آن را به سایز دلخواه خویش افزایش دهید .

۵ – از شیوه قسمت های Foreground و Background می توانید رنگ پیش مورد و پس مسئله را به ترتیب تغییر و تحول دهید .

۶ – در صورتیکه آن‌گاه از انجام تغییرات، رغبت داشتید تا همگی آن ها را به حالت اولیه و پیش فرض بازگردانید، کافیست تا بر روی گزینه Use Default کلیک فرمایید .


سفارش کشور ایران هاست برای اینترنت وبسایت های لینوکس، استعمال از سرورهای ابری با سرعت و Uptime بالاست .


برای دسترسی آنی به سرور با منابع به طور کامل اختصاصی از سرور های ابری ایران هاست به کارگیری فرمایید .

همین
روز جاری پیشنهاد دهید همین
امروز پیشنهاد دهید نمایش
شماره خط ها شما به صورت پیش فرض قدرتمند به مشاهده شماره هر خط در کنار آن نیستید، ولی به راحتی می توانید آن ها را از طریق باکس تنظیمات فعال کنید .

آیتم Text Editor را با کلیک بر روی آیکون + باز نمایید، سپس آیتم All Languages را باز کرده و بر روی General کلیک نمائید . در نقطه پایان با تیک زدن مورد Line Numbers میتوانید این قابلیت و امکان را فعال فرمایید .

قابل ذکر هست که مشاهده شماره خطوط در فرآیند عیب یابی و ردیابی خطاهای برنامه به مراتب اثر گذار خواهد بود .

امکان
های Autocomplete یا IntelliSense IntelliSense به قابلیتی گفته می شود که با ارایه یک لیست Drop Down به کاربر یاری می نماید تا جمله SQL خود را با امداد جملا‌ت مشابه ارایه شده، کامل نماید .

قابلیت
های Autocomplete یا IntelliSense در تصویر فوق، همان گونه که مشاهده می‌نمایید، با تایپ واژه CM_ لیستی از لغات مشابه به CM_ ارایه شده و استفاده کننده را برای یافتن عبارت موضوع لحاظ خود، یاری می کند .

امکان IntelliSense صرفا در سرویس های دیتابیس SQL Server 2008 و به آن‌گاه وجود دارد و به دلیل کاربرد مضاعف آن ها به عنوان یکی از ابزارهای مفید، همواره به کاربران سفارش می شود . ولی درصورتی که به هر دلیلی مایل به استفاده از آن نیستید، می توانید به راحتی آن را از باکس تنظیمات غیر فعال کنید .

برای دسترسی به گزینه IntelliSense، مقدمه از منوی واقع در سمت چپ، گزینه Text Editor را از طریق آرم + آن گشوده نموده، بعد از آن مورد Transact-SQL را باز کنید و مورد IntelliSense را تعیین نمائید . آن‌گاه می توانید با برداشتن تیک گزینه Enable IntelliSense به طور کلی این قابلیت و امکان را خاموش و غیر فعال کنید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۵:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)