مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای اینترنت تارنما

انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای اینترنت تارنما می تواند زیاد چالش برانگیز باشد، علی الخصوص هنگامی که متناسب با نیاز مشتری خود، سعی در تعیین رنگ هایی متناسب با موضوع اینترنت وب سایت را دارید . در این مقاله، نکاتی را برای انتخاب طرح رنگی مطلوب و ساخت ترکیب رنگی مطلوب در اینترنت وب سایت را برای شما بیان می کنیم .

طراحی سایت در مشهد

در شرای شناخت کافی به رنگ ها دارید، در هنگام پباده سازی وب سایت خود نگرانی نداشته و فقط نیاز به نکات مناسب و درست برای انجام این کار و انتخاب رنگ های مطلوب برای وب وبسایت خود دارید . پیش از اینکه خویش را درگیر رنگها کنید، می بایست نکاتی را برای انتخاب مخلوط رنگ مناسب پباده سازی مد نظر قرار دهید .

اهمیت
گزینش یک طرح رنگی گزینش یک طرح رنگی برای یک وب وب سایت و یا هر گونه پباده سازی دیگر، از جمله پباده سازی پوستر ، لوگو، جلد کتاب و غیره نباید به رخ تصادفی انجام شود . شما واجب میباشد مطلقا اعتنا زیادی به یافتن رنگ صحیحی که متناسب با کسب و عمل شرکت و یا فرد سفارش دهنده پباده سازی است، فرهنگ، مدل برند و ایده و هدف ها صنعت مسئله نظر، داشته باشید . دقت کنید، هر کاری که انجام دهید می بایست در نهایت سود ای قشنگ داشته که یوزرها اینترنت سایت را جذب کرده و به ادامه کار و جستجوی آن سبب شود؛ برای مثال در هنگام پباده سازی اینترنت وب سایت فروشگاهی، بایستی رنگ هایی که متناسب با متاع و یا تولیدات ارائه دهنده بوده را در وبسایت گنجاند . از طرفی، اعتنا به طرح رنگ مربوط به دکمه های مربوط به سبد خرید و یا این که لینک ثبت نام هم در جذب مشتریان و سهولت مسیریابی آن‌ها در سایت حتمی هست .

روانشناسی
رنگ ها روانشناسی رنگ ها، تئوری ابلاغ کننده تاثیر رنگ ها بر احساسات افراد میباشد که به منزله موتور محرک یا بازدارنده آنان برای کار کار می نماید .

براین اساس مطالعات انجام شده، تصمیم افراد مبنی بر واکنش نسبت به یک محصول، در 90 ثانیه ابتدایی بازخورد با آن فیس می گیرد؛ و 90% این قضاوت ها، تنها براساس رنگ های مشاهده شده به انجام می رسد .

آیا تا به اکنون توجه کرده اید چرا اکثر رنگ استعمال گردیده برای نوشتن جملات و لغات مربوط به حراج یک مال با رنگ قرمز رنگ نوشته می شوند؟ چون رنگ قرمز یکی از معدود رنگ هایی میباشد که در نگاه اول، اعتنا افراد را جلب کرده و در اصطلاح به آن رنگ هشدار گفته می شود .

علاوه بر این، تا به حال به این نکته توجه کرده اید که نهاد های محفظه زیستی و کسب و شغل های مربوط به املاک و مستغلات از رنگ سبز در جزئیات مربوط به برند خود به کارگیری می کنند؟ استدلال این دستور این می باشد که رنگ سبز نشان دهنده رشد، ثروت، آشتی و تن درستی میباشد .

بنابراین، درک کردن روانشناسی رنگ ها نقش مهمی را در پیروزی پباده سازی وب تارنما شما برعهده دارد . بنابراین، یادگیری نحوه به کارگیری از آن در هنگام پیاده سازی طرح رنگی وب سایت، ضروری می باشد .

نکاتی
برای انتخاب بهترین طرح رنگی هنگام گزینش ادغام رنگی مناسب برای پباده سازی سایت، نکاتی متعددی را می بایست به حافظه داشته باشید . یک عدد از این نکات این می باشد که توجه کنید، رنگی که گزینش می فرمائید می بایست مدت برهه زمانی متعددی به تیتر طرح اینترنت تارنما طراحی گردیده به وسیله شما به یادماندنی بوده و نیازمند تغییرات مداوم در آن شم نشود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۸:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)