مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تغییر پباده سازی وب سایت

سال ۲۰۱۹ به زودی آغاز می شود!با سال تازه روندهای دیجیتالی جدیدی مثل دنیای در درحال حاضر تغییر پباده سازی وب سایت به وجود می آیند . جدیدترین رویه های طراحی تارنما در سال ۲۰۱۹ را می بایست در لحاظ بگیرید و خویش را برای سال جدید و ترند های نو آماده فرمائید .

طراحی سایت در مشهد

web-trends

در دنیای آنلاین گسترده، تجربه کاربری شگفت انگیز و پباده سازی سایت خلاقانه یک فعالیت عجیب نمی‌باشد بلکه از شما انتظار می رود . بنابراین، ما مدت را برای پر رنگ شدن UX و پروسه طراحی که ما به آن تاءمل می کنیم می گذاریم . ما سعی می کنیم تاثیر بیشتر ای در دنیا پباده سازی تارنما در سال جاری داشته باشیم . یک فرآیند که شما ممکن هست در سراسر این مقاله را متوجه شوید، این حقیقت می باشد که طراحان از فرصت های ویدئویی و کار هایی برای جلب توجه کاربران و نگه داشتن بازدید کنندگان در ورقه برای زمان زمان بیشتری به کار گیری می نمایند . در زیر این پروسه ها را برایتان شرح می دهیم .


به کار گیری از کارتن ها راهکار نهایی در پباده سازی سایت چه می‌باشد که کاربران را به وب سایت شما گشوده می گرداند؟ تلاش کنید مطالب خویش را تغییر و تحول دهید . مطالب جالب یوزرها را بیشتر کنجکاو می نماید . از یک کلیپ اسم تجاری نو و ابتکاری برای برگه مهم ایجاد کنید . ما بعضا از برند ها را نیز چشم ایم که عنا وین مقاله‌ها یا تماس های تلفنی را نیز تغییر و تحول می دهند . این گزینه ها می توانند هر بار که بازدید می کنند، یوزرها را با یک تجربه منحصر به فرد به فرد در وب وب سایت شما را ترک کنند .

Web_Animation

پیمایش
غیر سنتی ما متوجه شدیم که تارنما ها اکثر با تکنیک های پیمایش متعدد برای تجربه کاربری منحصر به فرد به شخص تجربه می کنند . به جای یک اسکرول عمودی که معمولا مشاهده می کنید، Aces، یک کمپانی بیسبال است که از بالای کاغذ اینترنت خویش استعمال می نماید تا دقت کاربران را جلب نماید . بازیکنان با استعدادی را که با آن‌ها فعالیت می کنند، نشان می دهد . واقعیت های سریع در زمینه کسب و کارشان را نشان می دهند . ما وب وبسایت های دیگر را از پیمایش سنتی چشم ایم با تمرکز بر بخش های متفاوت پباده سازی اینترنت به عنوان کاربران پیمایش حیاتی برای وب سایت شان . در ارتفاع سال ۲۰۱۹، ما هیجان زده می شویم که صورت های گوناگون طراحان برای پیمایش غیر معمولی را تجربه کنیم .

scrolling

طرح
های متفاوت وقتی که Instagram آرم خود را به صورت گرادیان قرمز رنگ تغییر داد،، مردم متوجه شدند . این تغییر خیلی گوناگون خیس از سبک لوگو آن برهه زمانی بود . ولی تصمیم شان برای مدرنیزه کردن طرح ها، پباده سازی ها را به طور کلی پایین تاثیر قرار داد و در حال حاضر تبدیل به یک گزینش پباده سازی دوستداشتنی در بین طراحان گردیده می باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۸:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)