مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کد نویسی در طراحی سایت


به همیاران (یا حتی روسای خود!) کد نویسی را خاطره دهید به این مسئله اندیشه فرمایید که هر کدام از همکاران شما تا حدی کد نویسی می دانند . به این صورت گوشه ای از نیازهای کدنویسی آن‌ها به وسیله خودشان برطرف می شود و برنامه نویسان شرکت را سرگرم مسایل جزیی نمی نمایند . پس علاقه خویش به کدنویسی را با آنها در در میان بگذارید .

طراحی سایت در مشهد

۵-
با مجموعه فنی مجموعه تان ، به گویش خودشان کلام بزنید! با گروه فنی به زبان خودشان صحبت کنیدتوسعه دهنگان و برنامه نویسان شرکت شما ، به طبع دوچندان ذوق زده می شوند هنگامی که بتوانند با شما به صورت تخصصی سخن بزنند و منظور خود را به راحتی به شما برسانند . این موضوع از سمت شما هم درست گو هست و می توانید درخواست های خویش را با دقت به قابلیت و امکان های مو جود و حتی با پیشنهاد های فنی و تخصصی مطرح نمائید .

۶-
وبلاگ و پروفایل های خود را ، فردی سازی کنید قالب های آماده بسیاری در دسترس شما قرار دارااست که می توانید برای پروفایل خویش در برخی شبکه های اجتماعی و یا وب لاگ خویش از آن ها به کار گیری نمائید . البته فکرش را بکنید که شما یک قالب را به شکلی که زمینه عشق خودتان میباشد تغییر داده اید و هر مقطع هم که شم کردید گزیده از آن نیاز به تغییر تحول داراست ، شخصا مبادرت به اعمال تغییرات فرمائید .

۷-
وبسایت فردی تان را به یک رزومه آنلاین تبدیل کنید دنیای وب دنیای خلاقیت هاست . شما کافی است تا پای خویش را کمی فراتر از عمل های شرکت و نوشتن مطالب روزانه در بلاگ بگذارید . دانستن HTML و CSS امکان هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وبسایت فردی تان را به یک رزومه آنلاین تبدیل فرمائید . رزومه ای که طراحی منحصر به فرد به فرد آن به وسیله خویش شما ، اولین نقطه مثبتی می باشد که در ذهن افراد تولید می کند .

۸-
مهارت های خویش را دو چندان می کنید درصورتی که شما با فوتوشاپ شناخت دارید و می توانید قالب یک وبسایت را در فوتوشاپ طرح بزنید ، درک کردن HTML و CSS ، نقطه تمایز شماست و سبب می شود که بتوانید همین طرح را به یک تارنما حقیقی و واقعی تبدیل نمائید . یک طراح که به کدنویسی هم آشناست ، همانند یک تک شاخ ، قضیه علاقه بخش اعظمی از کمپانی هاست .

یادگیری
گویش های برنامه نویسی۹- اکثر یاد بگیرید – بیشتر درآمد کسب کنید همان گونه که در اولِ این مقاله گفتیم ، HTML و CSS ، مبنا و بنیان وب هستند . به همان نسبت ، این دو گویش می توانند نقش پلکان های ترقی را برای شما ایفا کنند . پلکان هایی که شما را به سمت یادگیری گویش های برنامه نویسی دیگر سوق می دهند و می توانید با ترکیب علم خود با زبان های برنامه نویسی دیگر همچون JavaScript ، Ruby و PHP و به کار گیری از فریم ورک هایی همچون Bootstrap ، به سمت حرفه ای شدن پیش بروید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)