مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

خصوصیت وب سایت خوب چیست؟

خصوصیت
وب سایت خوب چیست؟ این که یک طراحی به حیث فردی عالی و حتی خوب می باشد ممکن میباشد از نظر دیگری جالب نباشد ممکن می‌باشد ولی برای این که بتوانیم حیث بیشتر مردمان را درباره وب سایت خودمان و یا سایتی که پباده سازی می‌کنیم جلب کنیم تا شم کنند با یک سایت عالی روبرو گردیده اند نکاتی وجود دارااست . به عبارتی ما ترفند هایی داریم که بتوان به یاری آن ها سایت را عالی جلوه اعطا کرد تا از نظر یوزرها راضی کننده باشد .

طراحی سایت در مشهد
ممکن است بتوان اذعان کرد سایتی خوب هست که مورد ها زیر در آن اجرا شده باشند:
رعایت
اصول پباده سازی سبک سایت برای اینکه وبسایت به راحتی بالا و ذیل اسکرول شود و کاربرین را از خود راضی کند، حتمی هست تا در هنگام طراحی به این نکته اعتنا داشت . ممکن میباشد سایتی داشته باشیم که از فرط سنگین بودن و داشتن مواقعی از جمله عکس های لبریز حجم و یا کد نویسی نادرست و ارور های دوچندان در بک گراند وبسایت مشتریان را از خود زده می کند .
به سایتی میتوان سبک ذکر کرد که گیر نکند و حجم آن پایین باشد تا کاربران از لحاظ سرعت عمل بتوانند شرایط بهتری داشته باشند و علاوه بر این مشکلی در حجم مصرفی بازدید وبسایت شما نداشته باشند .

به عنوان مثال شما برای این که سایت سبکی داشته باشید بایستی عکس ها را با حجم کمتری در وبسایت خود قرار دهید . برای این کار حتمی است تا خود شما به عنوان مدیر وبسایت افزونه های کم کننده حجم را روی اینترنت سایت خویش نصب فرمایید تا با آپلود تصاویر بر روی وب سایت به صورت مداد حجم کمتری بگیرند . این عمل یک سری قابلیت و امکان اثر گذار دارد که یکی از آن ها سبک شدن سایت میباشد .
(اگر بخواهیم به طور خلاصه در قضیه دیگر خاصیت این فعالیت بگوییم میتوان به ناچیز تر شدن مصرف پهنای باند، قلیل شدن حجم سایت برای بک آپ گیری و کم شدن مصرف اینترنت یوزرها اشاره کرد) صفحه
فرود مناسب برگه فرود به کاغذ اول هر وب سایت گفته می شود که معمولا مردم با جستجوی وبسایت شما در گوگل به آن وارد می شوند . این برگه می بایست حد الامکان با اقتدار ساخته شود . قبل از این که بگوییم چه صفحه های فرودی مناسب می‌باشند می بایست اعلام کرد که طبق قانون ها روانشناسی باید به این نکته دقت داشته باشید که افراد از سایت شما تنها 30 ثانیه نخستین را به ذهن بلند دوران خویش می سپارند . این نکته سبب ساز شده که اهمیت ورقه فرود مضاعف بالا باشد و شما می بایست در حقیقت 30 ثانیه طلایی مواجه یوزرها با وب سایت خود را غنیمت بشمارید و چیز هایی را در آن قید فرمائید که استفاده کننده را جذب خود نماید .

کاغذ های فرود باید با تم وب سایت شما هماهنگ باشند . به عنوان نمونه در حالتی که لوگوی شما بنفش و سبز میباشد می بایست همت فرمائید در این صفحه هم از همین دو رنگ منفعت بگیرید و به دسته ای ترتیبشان را قرار دهید که بتوانند جلوه خیر به وجود بیاورند .

یک پباده سازی وبسایت خوب می بایست این نکته که ورقه فرود معمولا خالی خیس می‌باشد را رعایت نماید . معمولا ورقه های فرود خلوت تر می‌باشند این نکته هم از نظر روانشناسی اثبات شده که مردم زمانی که با ورقه ای با دو طرف خالی مواجه می شوند ذهن های خود را اکثر درگیر مطالب اواسط ورقه می کنند و در واقع تاثیر جملاتی که در ورقه نوشته گردیده می‌باشد بالا می رود . ولی این نکته که باید دو طرف و بالا و زیر کاغذ های فرود خالی باشد تا اعتنا بیشتری به جملات جلب شود در همه جا راستگو می باشد .
در صفحه فرود باید به معرفی اجمالی پرداخت نه معرفی کلی . این معرفی های کوتاه می توانند به مطالب شما که در بخش معرفیتان یا معرفی مجموعه وجود دارا هستند لینک داده شوند تا این ورقه حالت خلوت خود را از دست ندهد و جلوه عالی خویش را داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۲:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)